Arsenali mehed platsilt minema kõndimas. Foto: GLYN KIRK
1. märts 2018, 23:42

VIDEO | Arsenal sai teist mängu järjest Manchester City'lt täieliku koslepi (1)

Kui alles neli päeva tagasi pidid Arsenali fännid pealt vaatama, kuidas nende armastatud meeskond sai Inglismaa liigakarika finaalis Manchester City käest 0:3 sugeda, siis täna, Premier League'i mängus ketras poolehoidjate silme ees lahti tõeline deja vu. City meeskond virutas avapoolajal kolm filigraantset väravad ning Kahurimeeste (Arsenali hüüdnimi - toim) poolehoidjatel ei jäänud muud üle kui ahhetada. Mänguskoori avas 15. minutil oivalise löögiga Bernardo Silva. Teiste tabamuste eest hoolitsesid David Silva (28. minutil) ja Leroy Sane (33. minutil).Teise poolajal alguses tekkis Arsenali fännides väike lootusekiir. 52. minutil teenisid nad penalti, kuid selle kiire kustutas kiirelt City väravasuul seisnud Ederson, kes Aubameyangi 11meetri karistuslöögi tõrjus.