Narva United (oranžis) saalijalgpalli karikavõistlustel Tallinna Cosmose vastu pallimas. Foto: Valeria Shershunova/Narva United FC/TEMA.EE
2. märts 2018, 21:53

JÄRELVAADATAV | Narva United alistas tulises poolfinaalmängus Augur Enemati (1)

Täna algasid saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriad. Esimesena läksid võistlustulle mullune meister Narva United ning Tallinna sats Augur Enemat. Narva võitis 2:1.Narva viis 3. minutil juhtima Renat Osmanov. Külalised suutsid 31. minutil küll Margus Martinsoni tabamusest viigistada, aga Narval oli kohe vastus olemas - 34. minuti alguses lõi nende võiduvärava Roman Vedehhov.

ENNE MÄNGU: Põhiturniiri lõpetasid piirilinna pallurid teisena, mis tagas neile otsepääsme nelja parema hulka. Kolmandaks jäänud Enemat rassis ka veerandfinaalis, kus alistati mõlemas mängus Tartu Maksimum. Kahe võiduni mängitakse ka poolfinaalid.