Cedric Simmons. Foto: Martin Ahven
4. märts 2018, 16:21

Uniselt alustanud Kalev/Cramo naaseb Uuralitest kindla kaotusega (3)

Korvpalli VTB Ühisliigas jäi Kalev/Cramo Tallinnast 2200 kilomeetri kaugusel Permis alla kohalikule Parmale 84:104.Cramo mehed jäid tagaajaja rolli kohe alguses. Pärast kolme möödaviset vaatas pooleteise-minutilise mängu järel tabloolt vastu 0:9 kaotusseis ning kuigi aja edenedes sopsasid lõpuks ka kalevlaste visked, mindi esimesele pausile peoperemeeste 30:9 eduseisus. Teisel veerandil suurenes Permi eduseis kahe punkti võrra (55:32). Kolmandal veerandajal näitas oma nappi paremust Cramo, tuues vahe 22 punkti peale (76:54). Viimasel veerandajal, kui midagi enam mängus polnud, suutis Cramo küll vahe vahepeal taas 11 peale mängida, kuid lõpus võtsid võõrustajad jõuga taas oma, võites lõpuks 104:84.Kalevlastest tegi enim skoori Isaiah Briscoe, tuues 25 punkti. Kahekohalise arvu punktideni jõudsid veel Erik Keedus (11) ning Branko Mirkovic (11). STATISTIKAVenemaale ei sõitnud viirushaigu