Alar VarrakFoto: Alar Truu
4. märts 2018, 21:50

Alar Varraku hoolealused andsid Kaunase Žalgirisele kõva lahingu

Leedu korvpalli meistriliigas pidi Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija tunnistama Euroliiga meeskonna Kaunase Žalgirise 72:63 paremust.

Dzukija kaotas avaveerandi ühe punktiga ning poolajale mindi Žalgirise napis, 31:28 eduseisus. Kolmanda veerandaja võitsid aga külalised 19:17 ning otsustavale neljandikule mindi vastu Žalgirise 48:47 juhtimisel. Leedu tippmeeskond oli järgnevate minutite jooksul siiski 24:16 parem ja teenis kokkuvõttes raske, aga kohustusliku võidu, kirjutab Korvpall24.ee.

Võitjatele tõi Paulius Jankunas 17 punkti, Edgaras Ulanovase arvele jäi 12 silma ja 10 lauapalli, Varraku hoolealustest tõi enim punkte Paulius Petrilevicius (13).

Žalgiris (21-3) on tabeliliider, Dzukija (7-17) asub kümne meeskonna seas kaheksandal kohal.