Niimoodi viis Cristiano Ronaldo Reali juhtima.Foto: AFP/Scanpix
6. märts 2018, 23:39

Klavan sai mängu kirja, Real kukutas PSG

Jalgpalli Meistrite liigas kindlustasid veerandfinaalikoha Liverpool ja Madridi Real - neist esimene alistas kahe mängu kokkuvõttes Porto ja teine PSG.

Liverpoolil oli võõrsilt kaasas 5:0 võit ja esimesel poolajal ei tehtud väravaraami ainsatki pealelööki! Pärast vaheaega elavneti, kuid mäng lõppes väravateta viigiga, mis suurt eesmärki ehk edasipääsu silmas pidades kujutas endast ainult väikest iluviga. Ragnar Klavan pääses üle pika aja taas väljakule, ta asendas 80. minutil Emre Cani.

Pariisis püüdis kohalik meeskond Reali vastu tagasi mängida avakohtumise 1:3 kaotust. Esimesel poolajal oli mõlemal meeskonnal võimalusi, kuid vaheajale mindi väravateta. Kui 51. minutil saatis Reali staar Cristiano Ronaldo mõnelt meetrilt palli peaga PSG väravasse, näis kõik selge olevat. Seda enam, et kümmekond minutit hiljem teenis punase kaardi võõrustajate mees Marco Verratti.

Veel tõi pinget Edinson Cavani poolkogemata saavutatud värav 71. minutil, kuid Reali poolkaitsja Casemiro 80. minuti tabamus võttis lõplikult pinge maha. Real läks kokkuvõttes 5:2 eduga veerandfinaali.