Torino Juventuse ja Tottenham Hotspuri avakohtumine lõppes 2:2Foto: Massimo Pinca
7. märts 2018, 23:43

NII SEE JUHTUS | Sport 07.03: Juventuse ja Buffoni unistus elab edasi

Tervist, head spordisõbrad! Märtsikuu seitsmes päev kulmineerub õhtuste Meistrite liiga vutilahingutega, kus Manchester City võõrustab Baselit ning Tottenham Hotspur Torino Juventust. Jälgi põnevat spordipäeva koos Õhtulehe laiviga!

23:15

72. minutil läheb Basel Michael Langi väravast City vastu 2:1 juhtima.

23:08

Gonzalo Higuaini pole tänases kohtumise jooksul küll palju näha olnud, kuid just argentiinlane toob 64. minutil tabloole 1:1 viigiseisu!

23:02
KERGEJÕUSTIK

22:27
SONI VÄRAV

22:26

Tottenhami metsik turmtuli Buffoni värava suunas tasub end 39. minutil lõpuks ära. Värava autoriks Son Heung-Min.

22:05
ELYOUNOUSSI VÄRAV

22:04

Aga-aga! Ei ole ka Baseli mängijad mingid papist poisid ning 17. minutil viigistab Elyounoussi mänguseisu!

22:00

21:57
JESUSE VÄRAV

21:55

Ja esimene on olemas! City mehed avavad mänguskoori 8. minutil, kui Bernardo Silva hea söödu toksab tühja võrku Gabriel Jesus.