Torino Juventuse ja Tottenham Hotspuri avakohtumine lõppes 2:2 (Massimo Pinca)

OTSEÜLEKANNE ON LÄBI

Tervist, head spordisõbrad! Märtsikuu seitsmes päev kulmineerub õhtuste Meistrite liiga vutilahingutega, kus Manchester City võõrustab Baselit ning Tottenham Hotspur Torino Juventust.

Jälgi põnevat spordipäeva koos Õhtulehe laiviga!

• 23:15

72. minutil läheb Basel Michael Langi väravast City vastu 2:1 juhtima.

• 23:08

Gonzalo Higuaini pole tänases kohtumise jooksul küll palju näha olnud, kuid just argentiinlane toob 64. minutil tabloole 1:1 viigiseisu!

• 23:02
    KERGEJÕUSTIK

• 22:27
    SONI VÄRAV

• 22:26

Tottenhami metsik turmtuli Buffoni värava suunas tasub end 39. minutil lõpuks ära. Värava autoriks Son Heung-Min.

• 22:05
    ELYOUNOUSSI VÄRAV

• 22:04

Aga-aga! Ei ole ka Baseli mängijad mingid papist poisid ning 17. minutil viigistab Elyounoussi mänguseisu!

• 22:00

• 21:57
    JESUSE VÄRAV

• 21:55

Ja esimene on olemas! City mehed avavad mänguskoori 8. minutil, kui Bernardo Silva hea söödu toksab tühja võrku Gabriel Jesus.

VEHKLEMINE

Carmen-Lii Targamaa Sotši EM-l naisjuunioride individuaal turniiril 23. koha. Alagrupis teenis Targamaa neli võitu ja kaks kaotust, millega teenis pääsu 64 sekka.

Kohtumises 32 hulka oli Carmen-Lii 15:13 parem Belgia esindajast Axelle
    Wasiakist. Pääsul 16 parema sekka pidi Targamaa tunnistama Rumeenia esindaja Denisa Barosan 13:15 paremust.

Andra Talen sai alagrupis viis võitu ja ühe kaotuse. Kohtumises 32 parema sekka pidi Talen tunnistama Rumeenia vehkleja Denisa Barosan 14:15 paremust. Kokkuvõttes 34. koht.

Karoliine Loit sai alagrupis viis võitu ja ühe kaotuse. Pääsul 32 sekka pidi
    Loit tunnistama Rumeenia esindaja Zsuzsa Schlier 10:15 paremust.