NII SEE JUHTUS | Sport 07.03: Juventuse ja Buffoni unistus elab edasi

Õhtuleht.ee, 7. märts 2018, 23:43
Torino Juventuse ja Tottenham Hotspuri avakohtumine lõppes 2:2 Massimo Pinca
Tervist, head spordisõbrad! Märtsikuu seitsmes päev kulmineerub õhtuste Meistrite liiga vutilahingutega, kus Manchester City võõrustab Baselit ning Tottenham Hotspur Torino Juventust. Jälgi põnevat spordipäeva koos Õhtulehe laiviga!

23:15

72. minutil läheb Basel Michael Langi väravast City vastu 2:1 juhtima.

23:08

Gonzalo Higuaini pole tänases kohtumise jooksul küll palju näha olnud, kuid just argentiinlane toob 64. minutil tabloole 1:1 viigiseisu!

23:02
KERGEJÕUSTIK

22:27
SONI VÄRAV

22:26

Tottenhami metsik turmtuli Buffoni värava suunas tasub end 39. minutil lõpuks ära. Värava autoriks Son Heung-Min.

22:05
ELYOUNOUSSI VÄRAV

22:04

Aga-aga! Ei ole ka Baseli mängijad mingid papist poisid ning 17. minutil viigistab Elyounoussi mänguseisu!

22:00

21:57
JESUSE VÄRAV

21:55

Ja esimene on olemas! City mehed avavad mänguskoori 8. minutil, kui Bernardo Silva hea söödu toksab tühja võrku Gabriel Jesus.

VEHKLEMINE

Carmen-Lii Targamaa Sotši EM-l naisjuunioride individuaal turniiril 23. koha. Alagrupis teenis Targamaa neli võitu ja kaks kaotust, millega teenis pääsu 64 sekka.

Kohtumises 32 hulka oli Carmen-Lii 15:13 parem Belgia esindajast Axelle
Wasiakist. Pääsul 16 parema sekka pidi Targamaa tunnistama Rumeenia esindaja Denisa Barosan 13:15 paremust.

Andra Talen sai alagrupis viis võitu ja ühe kaotuse. Kohtumises 32 parema sekka pidi Talen tunnistama Rumeenia vehkleja Denisa Barosan 14:15 paremust. Kokkuvõttes 34. koht.

Karoliine Loit sai alagrupis viis võitu ja ühe kaotuse. Pääsul 32 sekka pidi
Loit tunnistama Rumeenia esindaja Zsuzsa Schlier 10:15 paremust.