Andi Noot. (Aldo Luud)

Pärast Endel Pärna siit ilmast lahkumist treenerita jäänud keskmaajooksja Andi Nooda uueks treeneriks võib saada 5000 m ja 10 000 m Eesti rekordiomanik Enn Sellik.

Sellik kinnitas, et on tõesti Andi Noodaga koostööst rääkinud, kuid midagi kindlat veel ei öelnud. "Reedel saame kokku, siis arutame. Olen oma "jah“ sõna küll öelnud ja kuu aja kohta treeningplaani valmis teinud," sõnas Sellik ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

Samuti Endel Pärna juhendamisel harjutanud Kaur Kivistik ei osanud veel öelda, kuidas edasi minna. "Lähinädalatel teen trenni koos Soome takistusjooksja Topi Raitaneniga. Mis edasi saab, on veel lahtine ja pole veel mõtet spekuleerida," sõnas Kivistik. 

Enn Sellik (nr 16). (Gunnar Vaidla/Eesti Spordimuuseum)

Jaga artiklit

1 kommentaar

E
Enn, mine appi, Endel Pärna mälestus väärib seda!  /   16:33, 8. märts 2018
Kui 3000 m.tj. rekordike saab uued numbrid ja ka see 1500 m.j. aeg vajab uuemaid numbreid. Kunagi oli M.Vildi Londonis joostud aeg kõige lähemal maailmarekordile (3.35,6) % -ga. 3.26.0 Andi muidugi ei suuda, aga ehk tuleb 3.36,0 lähedane aeg ikka! Edu teile! Kaur tehku seda (I.Ruusi nimi ei saa ju igavikuni kesta) esimesena ja Andi mõõda ka Nurme aeg ära.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis