Gert Kullamäe.Foto: Tiina Kõrtsini
7. märts 2018, 20:59

Lätlased ei andnud Tallinna Kalevile kordusmängus sõnaõigust

Tallinna Kalev/TLÜ jäi täna Balti liiga veerandfinaalis 68:77 alla Jurmala meeskonnale, ning kaotas kahe mängu kokkuvõttes lätlastele 17 punktiga.Kalevlased alustasid kordumängu hästi, minnes kiirelt 8:0 juhtima. Ometi suutsid Jurmala mehed šokist toibuda ning mängu tagasi tulla. Avaveerand, kuulus võõrustajatele 18:15 ning poolajapausile mindi juba nende 45:32 eduseisus. Kuigi teisel poolajal suutis Tallinna Kalev vahet veidi vähendada, ei tekkinud edasipääsejas kordagi kahtlust ning lõpusireeni kõlades ilutsesid tablool kodumeeskonna 77:68 võidunumbrid. Kalevi resultatiivseimad olid täna Bamba Fall 17 ja Kayel Locke 15 punktiga. STATISTIKAJurmala läheb 14. märtsil poolfinaalis vastamisi Tartu Ülikooliga.