Arsene Wengeril oli pärast tänast kohtumist nägu naerul. Foto: MARCO BERTORELLO / AFP / SCANPIX
8. märts 2018, 22:12

VIDEO | Arsenal ja Atletico võivad juba veerandfinaalist unistada, Dortmundile külm dušš (1)

Viimasest neljast kohtumisest kaotajana väljunud Londoni Arsenal vaigistas, vähemalt ajutiselt, kõikide kriitikute suud, alistades jalgpalli Euroopa liiga kaheksandikfinaalis võõral väljakul AC Milani 2:0.Albionimaa klubi viis 15. minutil juhtima Henrih Mhitarjan ning vahetult enne poolajavilet suurendas nende eduseisu Aaron Ramsey. Atletico Madrid alistas samal ajal Saul Niguezi, Diego Costa ja Koke tabamusest Moskva Lokomotivi 3:0. Kaotuse pidi vastu võtma ka teine Moskva klubi. CSKA jäi koduväljakul 0:1 alla Lyonile, kohtumise ainsa värava lõi Marcelo 68. minutil.Ebameeldiva üllatuse osaliseks langes aga Dortmundi Borussia, kes jäi koduväljakul Salzburgi vastu 0:2 (väravad Valon Berisha) kaotusseisu, enne kui Andre Schürrle mängu lõppseisuks 1:2 tegi. Mängude tipphetked:AC Milan - Arsenal