Warriors murelik peatreener Steve Kerr uurib Stephen Currylt, mis seisus tolle jalg on.Foto: USA Today Sports / Scanpix
9. märts 2018, 08:42

Curry väänas hüppeliigest, kuid Warriors alistas ikkagi Spursi

Korvpalliliiga NBA läinud öö keskses mängus alistas tiitlikaitsja Golden State Warriors kodusaalis San Antonio Spursi 110:107, kuid kaotas hüppeliigest väänanud Stephen Curry.

Warriorsi kolmestekahur sai mängida täpselt 2 minutit ja 22 sekundit. Kahekordse MVPta jäädes võttis liidriohjad enda õlule Kevin Durant, kes kogus 37 punkti ja 11 lauapalli. Draymond Green sai kirja kolmikduubli (11 p, 12 lp, 10 rs). Warriors oli veel enne viimast veerandaega taga 78:87, kuid spurtis siis 32:20. Spursi ei aidanud LaMarcus Aldridge'i 30 punkti ja 17 lauapalli.

Teised tulemused: Charlotte - Brooklyn 111:125, Miami - Philadelphia 108:99, Minnesota - Boston 109:117, Oklahoma City - Phoenix 115:87.