Kristjan Ilves. (CHRISTOF STACHE)

Kahevõistlejad on sel nädalavahetusel võistlustules Oslos ning esialgu pidid maailma paremikuga rinda pistma ka meie sportlased Kristjan Ilves ja Karl-August Tiirmaa.

Paraku mõlemad seda teha ei saa, sest Kristjan Ilves diskvalifitseeriti pärast suusahüpete proovivooru nõuetele mitte vastava suusakombinesooni tõttu. 

Karl-August Tiirmaa lendas hüppevõistlusel 96,5 meetrit (hommikuses proovivoorus 110 meetrit) ning stardib murdmaarajale eelviimaselt kohalt, liidrist 5.03 hiljem.

Suusarajal sai eestlane esimese ringi sõita koos tema selja taga startinud Atte Korhoneniga, enne kui temast maha jäi ning lõpuks viimasena ehk 48. lõpetas (+7.40,6). 

Võistluse võitis teisena suusarajale pääsenud jaapanlane Akito Watabe, kes edestas teiseks tulnud sakslast Fabian Riesslet 15,5 ning kolmandana üle finišijoone tulnud Mario Seidlit 20,3 sekundiga. Liidrina suusarajale läinud norralane Jarl Magnus Riiber finišeeris viiendana. 

Jaga artiklit

9 kommentaari

V
valentina  /   13:42, 10. märts 2018
Srordiuudised kuuluvad rohkem kritegude ja õnnetuste rubriiki.
M
Maalt  /   12:32, 10. märts 2018
Lasku või suspedes,põhimine,et hüppab!:)Nagu moeetendus oleks?Kui norida tahetakse,leitakse loomulikult ka kepi- ja suusavärv disklahvivääriliseks.Ilusat talve kõigile!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis