Manchester Unitedi ründestaar Romelu Lukaku.Foto: JASON CAIRNDUFF
14. märts 2018, 00:03

NII SEE JUHTUS | Sport 13.03: Manchester United pudenes Meistrite liigast, Ilves napilt MK-punktidel

Teisipäevase spordipäeva tipphetkedeks on kahtlemata õhtused Meistrite liiga mängud. Võõralt väljakult 0:0 viigiga tagasi tulnud Manchester United võõrustab Sevillat ning AS Roma hakkab koduseinte toel tagasi mängima 1:2 kaotusseisu Donetski Šahtjori vastu. Enne vutilahinguid saab aga silma peal hoida ka Kristjan Ilvese tegemistel, kes on suusa- ja lennumäemeetreid mõõtmas Norras Trondheimis. Sellel ja kõigel muul hoiab silma peal Õhtulehe spordiblogi.
00:16

Õhtu lõpetame aga teatega Milanost. Head ööd ja kohtume kolmapäeva hommikul!

23:43

23:38

Ja ongi läbi, edasi Sevilla ja Roma, välja langevad United ja Šahtjor.

23:28

Rashfordil hea võimalus, aga pealöök läheb mööda!

23:27

United lööb ühe tagasi, 84. minutil on täpne Romelu Lukaku. 1:2, aga vaja on veel kahte väravat.

23:26

Samal ajal on Roma ja Šahtjori mängus seis ikka 1:0, aga Roma võimalusi parandas Šahtjori mehe Ivan Ordetsi 79. minuti punane kaart.

23:23

See on siis kuulus Ben Yedder, kes Unitedi kukutas.

Wissam Ben Yedder. (JASON CAIRNDUFF)
23:20

Ja Sevillalt teine ka! 2:0 ja Manchester United on sama hästi kui audis. Taas oli täpne Ben Yedder.

23:17

Sevilla 1, United 0!! 74. minutil lööb David de Gea valvatava värava allanurka Wissam Ben Yedder ja on täpne. Nüüd on Unitedil vaja juba kahte väravat, et edasi saada.

23:02

Jose Mourinho toob mängu päästma Paul Pogba, välja läheb Marouane Fellaini. Käib 60. minut.

22:59

Murielil 57. minutil supervõimalus Sevilla juhtima viia, aga veel ei tule.

22:57

Edin Džeko viib Roma 52. minutil 1:0 Šahtjori vastu juhtima! See kodutiimile sobib, sest nüüd läheksid edasi just nemad. United - Sevilla ikka 0:0.

22:41

United on pooleteise kohtumise peale Sevilla väravaraamidesse saanud vaid kaks lööki.

22:33

Mõlemas matšis poolaeg läbi ja seis 0:0. Praeguse seisuga läheks veerandfinaali Donetsk, United ja Sevilla hakkaksid 0:0 järel mängima lisaaega.

22:22

Ei suuda United ikka millegagi hakkama saada...

22:08

0:0 on seis ka Roma ja Šahtjori matšis.

22:05

Unitedi ja Sevilla kohtumist on nüüd mängitud 20. minutit. Kerge initsiatiivi on haaranud isegi Sevilla, United on jäänud hambutuks.

21:54

Unitedi ja Sevilla mäng on kestnud 9 minutit ja seni on kodumeeskond selgelt domineerivam olnud. Midagi ulmeohtlikku pole United siiski korda saatnud, aga Sevilla poolkaitsja Ever Banega korjas Alexis Sanchezi taktistamisel kiirelt kollase kaardi.