Dante Leverock.Foto: EJL
13. märts 2018, 22:18

Bermuda pallur tõi liidriks tõusnud Transile võidu, Pärnu Vaprus lõpetas pika kaotusteseeria

Eesti jalgpalli meistriliigas sai raske võidu kirja Narva Trans. Võõrsil oldi 2:1 üle Tallinna Kalevist.

Narva viis 9. minutil ette Dmitri Barkov, seitse minutit hiljem viigistas seisu Alger Džumadil. 83. minutil tõi Narvale võidu Bermuda pallur Dante Leverock.

Koos eelmise hooajaga 19 kohtumist järjest kaotanud Pärnu Vaprus suutis täna nukra seeria lõpetada. Paides mängiti 2:2 viiki sealse linnameeskonnaga.

54. minutil viis Andre Frolov Paide juhtima, aga 59. minutil suutis Oskar Lepik viigistada. Pärnu läks 67. minutil isegi tänu Tõnis Vihmoja tabamusele ette, aga tosin minutit hiljem seadis Magnar Vainumäe penalti jalule 2:2 viigiseisu.