Lionel Messi tähistab oma karjääi 99. Meistrite liiga väravat.Foto: LLUIS GENE
14. märts 2018, 23:41

NII SEE JUHTUS | Sport 14.03: Messi purustas Chelsea unistuse, Tartu kaotas lätlastele, Kalju alistas tiitlikaitsja

Kesknädal on kätte jõudnud ning õhtul selguvad viimased jalgpalli Meistrite liiga veerandfinalistid. Kui Müncheni Bayernil on avamängu 5:0 võiduga edasipääsupilet sisuliselt taskus, siis Londonis 1:1 viigistanud Barcelona ja Chelsea heitlus Kataloonias tuleb loodetavasti väga põnev. Täna lähevad lahti Eesti-Läti võrkpalliliiga kohamängud, meie klubidest teeb otsa lahti Selver. Ning Balti korvpalliliiga poolfinaali avamatšis võõrustab Tartu Ülikool Jurmalat. Need ja kõik muud põnevad uudised nagu ikka Õhtulehe päevaülevaates!
23:39

23:11

23:10

Messi lööb oma 100. värava Meistrite liigas!

20:26

Tartus on kolmanda veerandi järel kõik muutusteta, nii skoori (55:51 Jurmalale) kui ka mängupildi poolest. Vahepeal sai Kristjan Kitsing viienda vea ja enam mängu sekkuda ei või. Vähemalt kolme Kitsingu vigadest oleks saanud vältida, aga ajaratast enam tagasi kerida ei saa. Tartu resultatiivseimaks on 10 punktiga tõusnud Steven Cook.

Tartu vs Jurmala. (Aldo Luud)
20:09

Besiktas alustab teist poolaega omaväravaga.

19:51

Tartu ja Jurmala mängus on avapoolaeg läbi, Tartu on taga 36:41. Kodumeeskond sai küll esimesest ehmatusest üle, aga mäng käib Jurmala taktikepi all. Tartu sööduliinidel on kogu aeg käed vahel ja tihti teavad kaitsjad juba sekund-paar enne, kuhu pall liikuma peaks. Tartu resultatiivseim on Engström 9 punktiga, Cizauskasel ja Taltsil on koos 7 silma.

Kuigi Tartu viskeprotsent on väljakult 54 Jurmala 40 vastu, siis vastaste 10 vaheltlõiget hoiavad neid endiselt ees.

19:42

Hiiul pandi pall mängu Kalju ja Flora vastasseisus ning Liliu viis kodumeeskonna kiirelt 1:0! juhtima! Kauglöök lendas täpselt ristnurka!

19:31

19:23

Esimese veerandi järel on Tartu Jurmala vastu 12:18 kaotusseisus. Lätlaste kaitse oli Tartu omast agressiivsem ja kodumeeskond ei suutnud aeg-ajalt tekkinud ebavõrdseid vahetusi ära kasutada. Ja avaveerandi teisel poolel hakkas Tartu aina enam pallikaotusi tegema, lõpuks kogunes neid 7.

19:00

Tartu ja Jurmala mäng algas! Haigusest taastunud Tanel Sokk on ka kohe Tartu algkoosseisus, lisaks talle jooksid platsile Vytenis Cizauskas, Steven Cook, Kristjan Kitsing ja Carl Engström.