Kalev/Cramo vs JenisseiFoto: Martin Ahven
15. märts 2018, 23:46

NII SEE JUHTUS | Sport 15.03: Kalev/Cramo teenis tähtsa võidu, Zahkna pääses jälitussõitu

Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Neljapäeval on Eesti sportlased võistlustules näiteks laskesuusatamise Holmenkolleni MK-etapil. Kell 13.00 algavas naiste sprindis teevad kaasa Meril Beilmann, Regina Oja ja Tuuli Tomingas ning kell 15.45 algavas meeste sprindis Kalev Ermits, Rene Zahkna ja Kauri Kõiv.

Kell 19 võtab Kalev/Cramo korvpalli Ühisliigas vastu Krasnojarski Jenissei, kaotuse korral minetatakse sisuliselt play-off'i lootused. Loomulikult hoiame silma peal ka teistel tähtsamatel sündmustel. Jääge meiega!

23:46

23:16

22:02

21:43

20:49

20:30

Deniss Zahharovi kahe kolmese järel on seis vaid 75:69! Ning lõpuni jääb kaheksa pikka minutit. Maa-ala vastu ei suudeta midagi ette võtta, Kairys peaks saatma väljakule rohkem viskajaid.

20:24

35 sekundit pärast neljanda veerandi algust näitab tabloo vaid 75:63. Jenissei maa-ala kaitse on Kalevi selgelt rütmist välja viinud.

20:23

Kalev - Jenissei 75:59, kolmas veerand läbi. Perioodi selgelt valitsenud Kalev pääses paar minutit enne selle lõppu ette juba 75:53, seejärel takerduti taas veidi. Siiski tuleb loota, et väike vaheaeg annab taas võimaluse ridu koondada. Subotici kontos on 20 ja Briscoel 18 punkti.

Kalev/Cramo vs Jenissei (Martin Ahven)
20:03

Kolmanda veerandi alguses kruvib Kalev Mirkovici ja Subotici korvidega vähem kui kahe minutiga vahe tosinale punktile - 58:46.

19:48

Kalev - Jenissei 51:45, poolaeg läbi. Kalev juhtis veerandaja keskel 45:34, seejärel jäi rünnak mõneks ajaks seisma ja vahe vähenes, kuid suureks vaheajaks on väike edumaa ikkagi käes. Briscoe on toonud 13, Subotic 12, van der Mars ja Mirkovic 8, Dorbek ja Kangur 5 punkti. Külalistel on kahekohalise arvu punktideni (10) jõudnud lätlasest tsenter Martinš Meiers.

19:28

Teise veerandaja algus on sujunud suurepäraselt, Kalev saab 9:2 spurdiga ette 38:27.

19:23

Kalev - Jenissei 29:25, esimene veerand läbi. Algus on mõlemalt poolt olnud väga resultatiivne. Kalev lasi viie minutiga endale visata 18 punkti ja peatreener Donaldas Kairys oli time-out'i ajal tõeliselt vihane. Olukord paraneski. Kalev on tabanud juba viis kolmest, külalised aga kaheseid 12/8. Bojan Subotici arvel on resultatiivseimana 8 punkti.