Peep Pahv (paremal) koos korvpallitreener Andres Sõbraga. (MATI HIIS)

Käesoleva nädala raadiosaates „Mehed ei nuta“ käis Delfi ja Eesti Päevalehe sporditoimetuse juhataja Peep Pahv välja mõtte, et Delfi võiks korvpalli vähem näidata. Mees kinnitas, et kossufännid ei pea öeldust paanikasse sattuma.

„Tegemist oli puhta minu uitmõttega. Loomulikult tean, et Delfil on mitu hooaega kestev leping Eesti Korvpalliliiduga ja täidame lepingut,“ selgitas Pahv Õhtulehele.

„Teema sai alguse kommentaatoritega seonduvast. Kõigi mängude tarvis ei jätku professionaalsel tasemel kommentaatoreid ning ülekannete tase seetõttu kannatab. Olen ka ise istunud mikrofoni taha, kuigi see tegevus pole kindlasti minu tugevaim külg. Kindlasti jätkame samal moel, ainult pildi näitamine ilma kommentaarideta on välistatud. See on rohkem ERRi pärusmaa, kes näitab eestlase medalivõite tummfilmina.“

Pahv soovitas siiski korvpallifännidel arvutist mängu vaatamise asemel eelistada spordisaali minekut: "Saalis olles saab tõelisema elamuse. Mängijatel on samuti rohke publiku ees mõnusam mängida."

Jaga artiklit

2 kommentaari

J
jajah  /   15:24, 15. märts 2018
piimavedajast ajakirjanikul oli teisigi põnevaid mõttevälgatusi saates- parim oli muidugi see,kui majanduskasvu kohta ütles,et "majandus ei peagi kogu aeg kasvama,milleks?"Aju potentsiaal jätab ikka tugevalt soovida
M
Majanduskasv = meie metsade ebamajandamine ja järeltulevatele põlvedela keskmist sõrma   /   09:48, 17. märts 2018
Kõik -siiski mitte- need "tarkteadlased" oma mõõtmistega teenivad raha. Muidugi on Tartu-Emajõgi-Peipsi-metsad väga magus suutükk. Kui mitte varem ettevõtluses põrunud Polli (metsade majandamises ka kõrge ülemus olnud), seda ei veaks, siis ehk(?) oleks neid vastuväitlejaid ka vähem, õnneks on selle taga seisvad mehed ja & paljudelegi teada-tuntud. Inimesed, "olege valvsad", see ei ole küll sõda, aga pikaajaline (lubatakse 15.aastaks) hävitamine.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis