Cristiano Ronaldo teab, mis tunne on Meistrite liigas Torino Juventust võita.Foto: ANDER GILLENEA
16. märts 2018, 22:40

NII SEE JUHTUS | Meistrite liigas selgusid veerandfinaalpaarid, Nurgeri ülikoolikorvpall sai otsa

Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Täna loositi UEFA jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaalide paarid. Omavahel kohtuvad Barcelona - AS Roma, Sevilla - Müncheni Bayern, Torino Juventus - Madridi Real (2017. aasta finaali kordus!) ja Liverpool - Manchester City. USA üliõpilasliigas NCAA alustab aga finaalturniiri korvpallur Rauno Nurger, kelle koduülikool Wichita State kohtub Eesti aja järgi kell 19.30 Marshalliga. Loomulikult hoiame silma peal ka teistel tähtsamatel sündmustel. Jääge meiega!
22:39
SPORDISÕBER

Ühtlasi tõmbame siit päevale joone alla. Õhtut jääb lõpetama veel Unicaja ja Panathinaikose lahing Euroliigas. Selle tulemuse lisame Fenerbahce - CSKA mängu uudisele. Head nädalavahetust!

20:20

Kuigi Wichita State oli tänases kohtumises suurfavoriit, siis esimesel poolajal kulges suurem osa mängust Marshalli taktikepi all. Kannatlikult tegutsenud Wichita meeskond säilitas aga rahu ning puhkama pääsevad ikkag nemad 37:34 edus. Rauno Nurger sai platsile umbes 7 minutilise mänguaja järel. Paraku oli algus üsna rabe ning sisse tuli kaks pallikaotust. Avapoolajal piirdus ta 6 mänguminutiga.