Flora sai kindla võidu. Foto: Alar Truu
17. märts 2018, 15:39

Eesti jalgpalli meistriliiga laupäev algas vinge väravatesajuga (7)

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel jätkatakse täna neljanda vooru mängudega. Päeva kahes esimeses lahingus sai Tallinnas näha kokku lausa 10 väravat.

Tallinna Kalev võõrustas Kuressaaret ning kaugetele külalistele ei halastanud. Kui avapoolaeg lõppes Roman Sobtšenko 11. minuti väravast 1:0, siis õigeks paugutamiseks läks teisel kolmveerandtunnil. Joan Jakovlevi, Takuya Matsunaga, Sobtšenko teine ja Gregor Wahli tabamused 23 minuti jooksul tegid lõppseisuks 5:0.

Täpselt sama tembuga sai hakkama ka valitsev meister Flora Pärnu vastu. Avapoolaja Martin Milleri ja Zakaria Beglarishvili väravatest 2:0 võitnud tallinlased lisasid veel kolm väravat. Lõppseisu 5:0 vormistasid Madis Vihmann, Henri Järvelaid ja Frank Liivak penaltist.

Kalev sai kolme kaotuse kõrvale kirja hooaja esimese võidu, kolme punktiga hoitakse praegu kuuendat kohta. Nelja mänguga üheksa silma kogunud Flora tõusis teiseks.

Täna lähevad veel vastamisi Viljandi Tulevik ja FCI Levadia. Neljanda vooru lõpetab homne Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka vastasseis.