Spordivaria

VÕIMAS! Kaks eestlast valiti omal alal maailma parimaks, autasustas legendaarne Sergei Bubka (5)

Toimetas Kaarel Täll, 18. märts 2018, 12:00
Raffaele Chiulli, Rasmus Haugasmägi, Stefan Arand ja Sergei Bubka. Foto: Eesti Veemoto Liit
Eile kogunes Monacosse üle 400 külalise rohkem kui 60 riigist, et austada 2017. aastal maailmameistriks tulnud veemotosportlasi.

Rahvusvahelise veemotoföderatsiooni UIM maailmameistrite gala toimub Monacos üheksandat korda ja patrooniks on olnud aastaid Monaco vürst prints Albert. Oma kohalolekuga austasid galat olümpiavõitja Sergei Bubka ja mitmed teised spordikuulsused.

Eesti sportlastest osalesid üritusel möödunud hooaja kolm maailmameistrit: Rasmus Haugasmägi, kes tuli viiendat korda OSY-400 klassi maailmameistriks, Stefan Arand, kes võitis klassi GT-30 maailmameistritiitli, ja Mattias Reinaas, kes saavutas jetiklassis SKI Junior GP3 maailmameistritiitli.

Kõik meie kolm maailmameistrit olid esitatud UIM-i aasta sportlase nominentideks kahes kategoorias. Stefan Arand ja Mattias Reinaas esitati aasta juuniorsportlase tiitlile ning Rasmus Haugasmägi aasta sportlase tiitlile. 

Lõpuks valitigi Haugasmägi ja Arand maailma parimateks ning auhinnad andsid neile kätte UIM-i president Raffaele Chiulli ja Sergei Bubka.

Samal teemal

23. märts 2018, 13:00
Maailma parimaks valitud Eesti sportlane: tahtejõud ja järjepidevus on viinud mind soovitud sihtideni
5. detsember 2017, 19:54
EOK premeeris Tänakut ja Järveoja 10 000 euroga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee