Võiduvärava autor Pedro. Foto: ANDREW YATES
18. märts 2018, 21:13

Inglismaa karikasarjas selgusid neli paremat, Chelsea pääses ehmatusega

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel (FA Cup) on selgunud kõik poolfinalistid. Viimasena kindlustas koha nelja parema hulgas Londoni Chelsea.

Inglismaa valitsev meister pääses võõral väljakul Leicesteri vastu peetud kohtumist 42. minutil juhtima. Edasipääs tundus juba käes olevat, kuid 72. minutil tõi Jamie Vardy tabloole viigi.

Järgnenud lisaajal pääses Chelsea taas juhtima, 105. minutil oli täpne vahetusest sekkunud. Sel korral Leicesteril enam vastust polnud ning poolfinaali läks Londoni klubi.

Tänases teises mängus alistas Southampton 2:0 Wigani. Eile kindlustasid poolfinaal koha Manchester United (2:0 võit Brightoni üle) ja Tottenham (3:0 võit Swansea üle).

Juba on selgunud ka poolfinaalpaarid: Chelsea loositi kokku Southamptoniga, Manchester United kohtub Tottenhamiga.