Helina Rüütel (vasakult teine) ja Kristin Kuuba koos klubikaaslastega.Foto: Facebook / Sulgpalliklubi Triiton
19. märts 2018, 11:40

Sulgpallipiigad Kuuba ja Rüütel püüavad Itaalia meistritiitlit (1)

Eesti naiste sulgpallimeister Kristin Kuuba ja tema kauaaegne paarismängupartner Helina Rüütel kuuluvad sel hooajal Itaalia klubi BC Milano rivistusse ja püüavad riigi võistkondlikku meistritiitlit.

Nädalavahetusel peeti Palermos viimased põhihooaja matšid, need võideti, sealhulgas põhikonkurent SSV Bozen 4:1. Milano lõpetas põhiturniiri täisedu, kaheksa võiduga. Kuuba ja Rüütel võitsid hooaja jooksul kõik mängud, milles osalesid, geimigi kaotamata. Nad lõid kaasa nii üksik-, naispaaris- kui ka segapaarismängus.

Milano eesmärk on võita play-off'is Itaalia meistritiitel, mis kindlustaks koha Euroopa klubide meistrivõistlustel.

Samuti Eesti naiste paremikku kuuluvad Getter Saar ja Kati-Kreet Marran osalesid sedaaegu maailma edetabelipunkte andval turniiril Tšehhis Karvinas. Mõlemad jõudsid veerandfinaali ning said kaheksandikfinaalis kolmes geimis väärt võidu: Saar hindu Smit Toshniwali ja Marran seitsmendana asetatud tšehhitari Katerina Tomalova üle. Veerandfinaalist enamat siiski ei suudetud.