Kaia Kanepi astub täna kell 18 Miamis areenile.Foto: AFP/Scanpix
20. märts 2018, 23:16

NII SEE JUHTUS | Sport 20.03: Kaia Kanepi sai Miamis vigastada ja andis vastasele loobumisvõidu (5)

Tervitus, head spordisõbrad! Kui huvitud spordimaailmas toimuvast, siis tasub meie otseblogil silma peal hoida, sest koondame siia päeva jooksul kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!
23:17
HEAD ÕHTUT!

Sellega tõmbame tänase spordipäeva otsad kokku, homme hommikust juba uued uudised!

23:16
23:05
Alisson (AFP/Scanpix)
22:16

EuroCupi turniiril peeti esimesed poolfinaalmängud. BC Kalev/Cramo vastane Ühisliigas Krasnodari Lokomotiv-Kuban alistas selgelt 82:65 Siim-Sander Vene hooajaalguse koduklubi Reggio Emilia, Frank Elegar panustas 14 minutiga 11 punkti ja 9 lauapalli. Väikese ime korraldas Istanbuli Darüssafaka, kes jäi kodus Müncheni Bayerni vastu avapoolaja lõpu eel taha juba 24:47, kuid suutis ometi lõpuks võita 76:74. Finaali saab kahe võiduga.

19:50

Koduses meistriliigas võõrustab Tallinna Kalev/TLÜ TTÜd. Poolajaks juhib Kalev/TLÜ 40:37, Bamba Fallil on kirjas juba kaksikduubel (10 p, 11 lp)! Tagaajajate poolel on Matthias Tass vastanud 15 punkti ja 6 lauapalliga!