Mattias Tass kogus 22 punkti ja 9 lauapalli.Foto: Tiina Kõrtsini
20. märts 2018, 20:43

Tass ja Giese möllasid korvi all ning TTÜ meeskond sai magusa võidu

Koduses korvpalliliigas neljanda koha eest võitlev Tallinna Kalev/TLÜ sai mõru kaotuse, jäädes Kalevi hallis 85.91 alla eelviimasel positsioonil paiknevale TTÜ-le.

Võitjate poolel tegid väga hea esituse korvialused jõud Levi Giese ja Matthias Tass, kes viskasid kahe peale kokku sisuliselt pooled omade punktid (vastavalt 23 ja 22) ning noppisid pooled lauapallid (vastavalt 12 ja 9, meeskond kokku 41). Sten Olmre toetas 15, Norman Käbin 11 punktiga.

Kaotajate poolel oli Bamba Fallil juba poolajaks koos kaksikduubel, kuid pärast vaheaega lisandus tema arvele vähe positiivset (kokku 12 p, 13 lp). Resultatiivseim oli 20 punktiga Kayel Locke.

TLÜ jätkab 9 võidu ja 11 kaotusega viiendal positsioonil. TTÜ-l on 4 võitu ja 17 kaotust ning play-off'i lootus kadunud, sest kui ka kuuendale tiimile Pärnule (9-13) viie mänguga järele jõutakse, siis omavahelistes heitlustes ollakse ikkagi miinustes.