WADA juht Craig Reedie. (DENIS BALIBOUSE)

Maailma Antidopinguagentuuri (WADA) presidendi Sir Craig Reedie sõnul on WADA pakkunud neljal korral Vene kolleegidele võimalust Moskvas ühiselt dopinguproove analüüsida, kuid venelased pole WADA-le vastanud.

Reedie sõnul on venelastele saadetud neli kirja, milles pakuti välja WADA ja Venemaa kohaliku organi vaheline koostöö Moskva laboratooriumis, kuid ühelegi kirjale pole venelased seni vastanud. Samas on ligipääsu tagamine Moskva laboratooriumile üks kahest seni täitmata tingimusest, mis lubaks Venemaa antidopinguagentuuri (RUSADA) kuulutada taas nõuetele alluvaks, vahendab ERRi spordiportaal.

"Meie pakkumised on kui kurtidele kõrvadele. Oleme neile kirjutanud neljal korral, saamata ühtegi vastust, kõige enam kaotavad sellest Vene sportlased," ütles Reedie.

Jaga artiklit

22 kommentaari

E
ehhheee  /   06:41, 22. märts 2018
ühe eesti ajalehe saidilt,9.märts 2018 ,pealkiri ,,Soome suustähele anti olömpial dopinguaine kasutamiseks eriluba''.Jutt on soome suusanaisest Krista Pärmäkoski'st ja kuna tema on nii ,,haige'',siis võis äsjalõppenuud olümpiamängudel dopinguainet kasutada.Netist saab lugeda ka tippjalgrattur Chris Froome kohta,sest ka tema on nii ,,haige'',et võib kasutada arstirohte,mis sisaldavad dopinguaineid.
M
Max  /   00:17, 22. märts 2018
Naljakas.Asi ju selles,et nn.kahtlustatavad hakkavad nn.süüdistama. Puhas ülestunnistus.Puhas sportlane Üldse sellise asjaga Ei tegele. Teeb trenni ja võistleb.Küsimusi veel On?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis