Talisport

Vahva tunnustus! Kristjan Ilves kandideerib mainekale auhinnale (2)

Toimetas Kaarel Täll, 21. märts 2018, 16:15
Kristjan Ilves Pyeongchangi olümpial. Foto: KAI PFAFFENBACH
Rahvusvaheline suusaliit (FIS) annab teada, et Kristjan Ilves kandideerib kahevõistlejate hulgas aasta parimaks uueks tulijaks (inglise keeles Rookie of the Year).

Kuigi hooaja viimane etapp on veel pidamata, avalikustati neljas kategoorias auhindade nominendid. Parimaks uueks tulijaks võivad Ilvese kõrval kerkida ka Espen Andersen (Norra), Eero Hirvonen (Soome) ja Vinzenz Geiger (Saksamaa).

Samal teemal

Aasta parimaks kahevõistlejaks valitakse kas Akito Watabe (Jaapan), Eric Frenzel (Saksamaa), Johannes Rydzek (Saksamaa) või Jan Schmid (Norra). Parimaks treeneriks kandideerivad Hermann Weinbuch, Petter Kukkonen ja Takanori Kohno.

Aasta meeldejäävamaks hetkeks kandideerib sakslaste kolmikvõit Pyeongchangi olümpia suure mäe võistlusel ja Watabe MK-sarja üldvõit. Viimati nähti olümpial kahevõistluses kolmikvõitu 1936. aastal, Watabe oli aga kuus aastat järjest jõudnud MK-sarja üldarvestuses poodiumile, kuid võita polnud seni õnnestunud.

Auhindade laureaadid selguvad 25. märtsi õhtul, žüriisse kuuluvad kümnest erinevast riigist pärit meediaesindajad, kes aastaringselt ala tihedalt kajastasid. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee