Jokerit said väärt võidu! Foto: Twitter
Jäähoki
23. märts 2018, 11:13

VIDEO | Uskumatu lahing: Venemaa ja Soome hokitippude matš kestis üle kuue tunni!

Jäähokiliigas KHL on käimas veerandfinaalid. Eile pidasid uskumatu lahingu Moskva CSKA ja Helsingi Jokerit. 2:1 võidu teenisid soomlased viiendal(!) lisaajal.

Otsustava värava viskas Mika Niemi hetkel, kui mängitud oli 142 minutit ja 9 sekundit. Moskvas oli siis kell pool 2 öösel! Seega veetsid hokifännid areenil üle 6 tunni, sest matš algas juba kell 19.30.

Tegemist oli KHLi ajaloo pikima mänguga. Varasem rekord pärineb 2014. aastast, mil Donetski Donbass ja Praha Levi müttasid 126 minutit ja 14 sekundi.

Ühtlasi jäid Jokerit konkurentsi, sest veerandfinaalseeria kaotusseis vähendati 2:3le. Poolfinaali pääsuks on vaja nelja võitu.