Bojan Subotic.Foto: Alar Truu
23. märts 2018, 18:53

Heas hoos Subotic ja Kalev/Cramo ei jätnud TTÜle mingit võimalust

Korvpalli Eesti meistriliigas võõrustas Kalev/Cramo Kalevi spordihallis TTÜ meeskonda ja võttis kindla 85:62 võidu.

Avaveerandi võitis tiitlikaitsja 22:13, poolajaks juhiti juba 52:34. Kolmanda veerandi suutis TTÜ favoriitidega veidi võrdsemalt mängida, kuid lõpuks võttis Kalev kindlalt oma.

Viimasel ajal hea hoo leidnud Bojan Subotic viskas võitjate kasuks 23 punkti, noppis kuus lauapalli ja andis neli resultatiivset söötu. Branko Mirkovic lisas 16 ja Isaiah Briscoe 12 punkti.

TTÜ resultatiivseim oli 12 silma kogunud Oliver Metsalu, endised Kalev/Cramo mehed Sten Olmre ja Matthias Tass viskasid vastavalt 11 ja 10 punkti.

Kalev on 22 võidu ja ühe kaotusega tabeli liider, TTÜ on nelja võidu ja 18 kaotusega eelviimane ehk seitsmes.