Aleksei Šved ei suutnud Himkit kaotusest päästa.Foto: Martin Ahven
23. märts 2018, 23:50

CSKA näitas Himkile, kes on Venemaa parim korvpallimeeskond (1)

Korvpalli Euroliigas võõrustas Moskva oblasti Himki kodust rivaali Moskva CSKA-d, kuid sai kirja kindla 73:90 kaotuse.

Himki lootused olid kindlasti kõrgemad, sest CSKA oli endale põhiturniiri juba kindlustanud, lisaks toetasid Himkit koduseinad. Ometi juhtisid külalised avaveerandi lõpuks juba 29:17, poolajaks 53:37. Kolmanda veerandiga suutis Himki vahet kuue punkti võrra vähendada, kuid viimasel kümnel minutil oli taas parem meeskond CSKA.

Nando de Colo viskas võitjate kasuks 17, Ohtello Hunter 16 ja Leo Westermann 14 punkti. Himki suurim korvikütt oli traditsiooniliselt Aleksei Šved, kelle arvele jäi üleplatsimehena 20 punkti ja 8 resultatiivset söötu.

Bamberg sai täna 93:88 jagu Malagast, Olympiacos alistas 89:82 Istanbuli Anadolu Efesi. Päeva viimases kohtumises võitis Baksonia 86:73 Barcelonat.