Eesti jalgpallikoondis treeningul.Foto: Alar Truu
24. märts 2018, 22:50

NII SEE JUHTUS | Sport 24.03: Eesti jalgpallikoondis jäi nulli peale, talispordi viimased hingetõmbed

Nädalavahetus on käes ning Eesti jalgpallikoondis peab aasta teise maavõistlusmängu, kohtudes Jerevanis Armeeniaga. Pall pannakse meie aja järgi mängu kell 16. Kuressaares selgitavad kohalik ja Pärnu meeskond Baltimaade parima võrkpalliklubi, Õhtuleht vahendab jätkuvalt muljeid otse kohapealt. Päevaülevaade hoiab silma peal ka kõigel muul põneval, mis spordimaailmas juhtub!
22:50

Ja õhtu lõpetame ärevate teadetega ookeani tagant. Kohtumiseni homme!

21:09
VÕRKPALL

20:40
JÄÄHOKI

Eesti jäähokimeistriks tuli Tallinna HC Viking, kes alistas finaalseerias Tartu Kalev/Välgu mängudega 3:1. Tänases Tartus peetud matšis jäi HC Viking peale 3:2.

17:47

89. minut. Karol Mets ja Mhitarjan lähevad kergelt sõnelema, Metsale vea eest ka kollane kaart. Seis 0:0.

17:43

87. minut. Mattias Käit virutab karistusala joonelt täiest jõust üle värava.

17:41

83. minut. Pall oli Armeenia värava all lahti, aga Eesti ei suutnud mänguvahendit Armeenia puuri susata. Järgnevas olukorras saab Ilja Antonov kollase kaardi.

17:38

80 minutit mängitud. Tempo on alla läinud, aga 73. minutil sooritas Mhitarjan ilusa karistuslöögi, mille Mihkel Aksalu suutis tõrjuda.

17:20

Vassiljev vahetatakse 62. minutil välja, asemele tuleb Sergei Zenjov. Täna Vassiljev suurt millegagi kahjuks hakkama ei saanud. Seis ikka 0.0.

17:16
17:10
VÕRKPALL

17:03

Algas teine poolaeg. Vigastada saanud Ken Kallaste asemel jooksis äärekaitses platsile Artur Pikk.

16:51

Esimene poolaeg Jerevanis läbi, seis 0:0. Võimalusi oli mõlemalt poolt. aga sama palju tähelepanu sai tugev tuul, mis lennutas kilekotte ja reklaamplakateid.

16:13

Siim Luts pääseb 12. minutil Armeenia väravavahiga vastamisi, aga ei löö ära! Seejärel on oht ka Eesti värava all, õnneks rikošetist siiski pall sisse ei lähe.