Paar nädalat tagasi lahkus Stephen Curry mängust hüppeliigese-, nüüd põlvevalu tõttu.Foto: USA Today Sports
24. märts 2018, 11:50

Stephen Curry jõudis vaevalt väljakule tagasi, kui pidi vigastusega uuesti lahkuma

Korvpalliliiga NBA valitseva meistri Golden State Warriorsi liider Stephen Curry oli hüppeliigese vigastuse tõttu jätnud vahele kuus mängu, naasis läinud ööl peetud kohtumises Atlanta Hawksiga, kuid jättis selle kolmandal veerandil pooleli.

Curry vigastas põlve, klubi teatel on tegemist põlvesideme (MCL) venitusega. Täna ootab meest täpsem uuring. Tegemist oli õnnetu olukorraga, kus meeskonnakaaslane JaVale McGee läks vastasele kulpi panema ning maandus Curry jalale.

Curry oli 25 minutiga jõudnud visata 29 punkti ja Warriors võitis 106:94. Tähtsas mängus alistas San Antonio Utah' lisaajal 124:120. Läänekonverentsis kaheksandal kohal asuvale Utah'le lähenes Denver, kes alistas võõrsil Washingtoni 108:100. Utah'l on 41 ja Denveril üheksandana 40 võitu, mõlemal jääb põhiturniiril pidada veel üheksa mängu. Samuti viimaste play-off-kohtade eest võitlev Minnesota (42 võitu) oli võõrsil 108:104 üle New Yorgist. San Antoniol ja New Orleansil on võite 43.