Löödud. Rakvere võitles, kuid pidi ikkagi vastase paremust tunnistama. Foto: Alar Truu
24. märts 2018, 16:03

FOTOD | Viru veri ei värisenud ning tõusis ka keema, kuid Läti sai ikkagi medali

Võrkpalli Balti liiga pronksikohtumises pidi tiitlikaitsja Rakvere tulises heitluses tunnistama lätlaste Jekabpils Luši 2:3 (15:25, 19:25, 25:12, 25:22, 10:15) paremust ning jäi sel aastal medalita. Esimene geimRakvere avapunkti tõi nende veerandfinaalsangar Elia Lulla, kuid paraku jäi see üürike hetk avageimi rõõmsaimaks momendiks. Pärast seda jäid läänevirulased lõunanaabrite serviga hätta. Blokis rügati küll mitme mehe eest, kuid kuna ise rünnakul palju välja ei tulnud, siis polnud ka blokipunktidest palju kasu ning varsti tuli tabloolt vaadata 6:10 kaotusseisu. Rakvere blokk ei näidanud geimi edenedes väsimuse märke, kuid nende õnnetuseks suutsid lätlased kõik tagasi põrganud pallid uuesti üles tuua. Edasi kulgeti jätkuvalt neljapunktilises kaotusseisus (11:15). Seisul 12:19, kui Rakvere järjekordse tehnilise apsu tegi, oli avageimi saatus selge ning sisuliselt kulgeti teise geimi. Teine geimRakvere jäi kohe alguses taas tagaajaja rolli ning kui seisul