Siim Lutsul oli avapoolajal hea võimalus.Foto: EJL
24. märts 2018, 17:50

Eesti viigistas Vassiljevi juubelimängus Armeeniaga ja hoidis Arsenali staari vaos (8)

Eesti jalgpallikoondis mängis Jerevanis peetud maavõistluses Armeeniaga 0:0 viiki. Tegemist oli Konstantin Vassiljevi 100. mänguga Eesti koondises. Täna ründaja positsioonil (Eesti alustas formatsioonis 5-3-2) tegutsenud Vassiljev suurt midagi korda ei suutnud saata.

Esimesel poolajal oli mõlemal meeskonnal paar korralikku võimalust. Eriti torkas silma Siim Lutsu šanss 12. minutil, kui ta pääses Armeenia väravavahi Aram Airapetjaniga vastamisi. Vastu tulnud puurilukk suutis siiski Lutsu löögi tõrjuda.

Poolajapausil oli vigastada saanud äärekaitsja Ken Kallaste sunnitud mängust lahkuma, tema asemel sekkus platsile Artur Pikk.

Teine poolaeg algas unisemalt. Vassiljev vahetati 62. minutil välja, ründesse tuli tema asemel Sergei Zenjov. Vastaste suurim staar Henrih Mhitarjan (Londoni Arsenal) sooritas 73. minutil ilusa karistuslöögi, aga Mihkel Aksalu suutis tõrjuda.

Eesti koondise Kaukaasia turnee jätkub teisipäeval, siis mängitakse Tbilisis Gruusiaga.