Siim-Sander Vene.Foto: Martin Ahven
25. märts 2018, 22:19

Siim-Sander Vene ja Varese play-off lootus elab edasi (5)

Korvpalli Itaalia meistriliigas jätkuvalt play-off'ist unistav Siim-Sander Vene ja Varese said 23. voorus magusa 91:87 võidu neist eespool paikneva Sassari üle. Poolaja 13 punktiga (39:52) võitnud Varese lubas teisel poolajal Sassari mängu tagasi. Juba kolmanda veerandi keskpaigas särisesid tablool 62:62 viiginumbrid. Varese suutis küll vahe uuesti peaaegu kahekohaliseks venitada, kuid takjana kannul püsinud kodumeeskond suutis alati vastata. Õnneks suutsid Varese mängumehed hädavajalikust võidust kümne küünega kinni hoida ning kirjutada tabelisse lisapunkte. 27aastane eestlane viibis Varese võidumängus platsil 25 minutit ning tõi selle ajaga 6 punkti (kahesed 5st 3). Lisaks jäi Vene arvele kolm lauapalli ning neli resultatiivset söötu. Varesel on nüüd 23. mänguga koos 20 punkti, millega hoitakse liigatabelis 12. positsiooni. Viimane kohamängudele viiv ehk kaheksas koht on nelja punkti kaugusel.