Täheralli

ÕL VIDEO | Kas korvpallitegelane ja "sõiduõpetajate hirm" Kristo Raudam suutis Soome rallil Martin Müürsepale koha kätte näidata? 

Ohtuleht.ee | Video: Tatjana Iljina, 26. märts 2018, 17:20
Foto: Tatjana Iljina
Kui kiired oleks Eesti suurimad jalg- ja korvpallistaarid ralliauto roolis? Raske öelda, kuid Õhtuleht üritab "Coolbeti Täheralli" abil selgusele jõuda. Spordisaadete "Kolmas poolaeg" ja "Viies veerandaeg" külalised istuvad edaspidi rallitooli ning läbivad konsoolimängus Ott Tänaku mulluse Fordiga ühe kiiruskatse kuulsalt Soome rallilt.

Õhtuleht peab tabelit ning nii selgub vastus ülitähtsale küsimusele - kes on kõige kärmem? "Coolbeti Täheralli" kiireim saab hooaja lõpus uhke karika ning eriti vahva üllatusauhinna.

Kolmandana istus rooli endine ajakirja Basketball peatoimetaja Kristo Raudam, kes valiti eelmisel nädalal Eesti Golfi liidu peasekretäriks. Jalgpallur Rimo Hundi ja korvpallur Martin Müürsepa aegadeni Raudam ei küündinud ja praegu näeb tabel välja selline:

Pole vist vaja olla hiromant arvamaks, et Raudamil oli teel püsimisega raskusi ja ilmselt võetaks tal sellise sõiduga load ära. Kuidas katse täpsemalt kulges, vaata juba videost!

Samal teemal

23. märts 2018, 18:25
VIIES VEERANDAEG | Miks toetab Eesti korvpallisõber Kaunase Žalgirist?
21. märts 2018, 16:41
Eesti korvpalliguru proovib kätt sootuks teises ametis
15. märts 2018, 17:07
ÕL VIDEO | Eesti korvpallilegend Martin Müürsepp sattus Soome WRC rallil tõsiste probleemide küüsi
15. märts 2018, 16:17
VIIES VEERANDAEG | Martin Müürsepp kaitseb Eelmäed ja jagab noortele korvpalluritele õpetussõnu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee