Himki liider Aleksei Šved (paremal).Foto: Martin Ahven
26. märts 2018, 22:19

Himki sai kodusaalis valusa kaotuse, ees ootab Kalev/Cramo (1)

Moskva oblasti Himki on korvpalli Euroliigas juba kindlustanud pääsu veerandfinaali, aga Ühisliigas on neil pärast tänast kaotusi sama palju kui võite.

Seekord alistuti kodusaalis Ühisliiga liidrile Kaasani Unicsile 80:83. Sealjuures tuli Himki välja 17punktilisest kaotusseisust ja võitis viimase veerandi 30:17. Viimasel rünnakul sai Himki mängija Jegor Vjaltsev üritada kolmepunktiviset, mis oleks kohtumise lisaajale viinud, aga eksis.

Unicsi resultatiivseim oli Jamar Smith 21 punktiga, Himki poolelt vastas Aleksei Šved 19 silmaga. Järgmisena võtab 9 võitu ja 9 kaotust kogunud Himki vastu Kalev/Cramo, mäng toimub pühapäeval, 1. aprillil. Jaanuaris Tallinnas peetud matšis suutsid kalevlased Himkit üllatada ja 92:84 võidu võtta.

Tänases teises kohtumises oli Moskva CSKA kodusaalis 108:73 üle Krasnojarski Jenisseist.