Laadin videot...
5
fotot
Õhtulehe podcasti külastas Andre Frolov. (Video: Tatjana Iljina)

Kui kiired oleks Eesti suurimad jalg- ja korvpallistaarid ralliauto roolis? Raske öelda, kuid Õhtuleht üritab "Coolbeti Täheralli" abil selgusele jõuda. Spordisaadete "Kolmas poolaeg" ja "Viies veerandaeg" külalised istuvad edaspidi rallitooli ning läbivad konsoolimängus Ott Tänaku mulluse Fordiga ühe kiiruskatse kuulsalt Soome rallilt.

Õhtuleht peab tabelit ning nii selgub vastus ülitähtsale küsimusele - kes on kõige kärmem? "Coolbeti Täheralli" kiireim saab hooaja lõpus uhke karika ning eriti vahva üllatusauhinna. 

Neljandana istus rooli Paide Linnameeskonna jalgpallur Andre Frolov. Kuidas Eesti koondiseski mänginud poolkaitsjal ralliroolis läks, vaata videost! 

Õhtulehe podcasti külastas Andre Frolov. (Tiina Kõrtsini)
Õhtulehe podcasti külastas Andre Frolov. (Tiina Kõrtsini)

Jaga artiklit

5 kommentaari

T
Teadja  /   21:51, 29. märts 2018
Blohhin nimetas kolme nime- Dmitrijev, Pareiko, Vassiljev-see ongi Eesti vutt! Isegi Poom ei tulnud talle meelde! Ootan Eesti edenemist rohkemaks kui 87.koht maailmas! Kus on Eesti omad poisid! Pohlak-vperjod!
T
Teadja  /   21:39, 29. märts 2018
Hea, et teada andsite, et jalgpallur, muidu poleks teadnud, kellega tegu.Vanasti NSVL ajal öeldi: Ivanov, Petrov. Sidorov -vse nashi!Või nagu aastate eest küsiti Oleg Blohhin'ilt, palju Eesti jalgpallist teate, vastas, jah tean:

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis