Tennis

KUUMAD FOTOD | Miami turniiri atleetliku poolfinalisti hurmavad "Ameerika mäed"! (4)

Ohtuleht.ee, 29. märts 2018 11:30
Sloane Stephens on hea tennisemängija - ta võitis mullu USA lahtised ning tõuseb pärast Miami turniiri esmakordselt maailma edetabeli esikümnesse.Foto: instagram.com/sloanestephens
Pool aastat tagasi võitis Sloane Stephens paljudele üllatuseks USA lahtised tennisemeistrivõistlused. Pärast seda kaotas ta kaheksal turniiril järjest (!) avaringis, kuid nüüd on end taas leidnud. Miami turniiril alistas ta viimati mängleva kergusega Angelique Kerberi ja jõudis poolfinaali. Mängija ise tunnistas, et uut hingamist aitas muu hulgas leida kuum fotosessioon!

Ta suhtub kaotusteseeriasse filosoofiliselt: "See on pikk tee, õppeprotsess. Tennis tähendab Ameerika mägesid, olen õppinud paanikat vältima. Tahtsin väga pärast USA lahtiste võitmist veel mängida, aga see oli vale otsus. Kuulasin oma südame häält, aga mitte organismi. Tekkis doominoefekt, võtsin pärast Austraalia lahtisi aja maha ja suutsin taastuda," rääkis Stephens.

Eneseleidmise oluliseks osaks kujunes ajakirjale Sports Illustrated tehtud seksikas fotosessioon koos kanadalanna Eugenie Bouchard'iga. "Kui tunned end rahulikult ja mugavalt, ei peata sind miski. Võid supelkostüümis välja näha väga seksikas ja seejuures ka väga atleetlik. Mulle on SI supelriietuses tehtud pildid alati meeldinud ja leidsin, et on tore niisugusel sessioonil osaleda. Ausalt öeldes ma ei mõelnud, et võin eales saada niisuguse võimaluse," lisas Stephens, kes tõuseb pärast Miami turniiri esmakordselt maailma edetabeli esikümnesse.

Vaata atleetliku tennisisti "Ameerika mägesid" ja veendu oma silmaga,et SI võttis ette vägagi seksika sportlase!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee