Kevin Durant polnud mõistagi eemaldamisga rahul. Foto: USA TODAY Sports
30. märts 2018, 09:15

Kevin Durant saadeti oma naasmismängus väljakult minema (1)

NBA valitseva korvpallimeistri Golden State Warriorsi hirmsad ajad said jätku, läinud ööl kaotati koduväljakul Milwaukee Bucksile 107:116.

Seejuures tegid pärast väikest pausi taas kaasa Kevin Durant ja Draymond Green, ent vastaste rünnakumasin käis Warriorsist üle. Kõigele lisaks eemaldati Durant esimese poolaja lõpusekunditel kohtuniku solvamise eest.

Durant lootis kolme vastaste kaitsja vahelt läbi pugedes vilet kuulda, kuid seda ei järgnenud. Ta laskus sõnavahetusse kohtunik Tre Maddoxiga, kes näitas kaht tehnilist viga järjest. Eemaldamine oli mehele sel hooajal juba viies.

"Minu vastu tehti viga, ütlesin talle, mida tunnen ja ta eemaldas mu. Lihtne," kommenteeris Durant. Mängu vanemkohtunik Bill Kennedy kinnitas, et mõlemad tehnilised vilistati Duranti inetuste peale.

Warriors oli poolajaks taga 49:58 ja kolmanda veerandi järel juba 72:92. Bucksi vedas 32 punkti visanud (visked 18/14!) Giannis Antetokunmpo, Warriorsit 30 punktiga (visked 15/12!) Quinn Cook.

Teised tulemused: Detroit - Washington 103:92, Miami - Chicago 103:92, San Antonio - Oklahoma City 103:99, Sacramento - Indiana 103:106.