Mo Salah on kerkinud maailma üheks säravamaks jalgpalluriks. Foto: GLYN KIRK
31. märts 2018, 16:24

Mane ja Salah kinkisid juubilar Klopile üliraske võidu (2)

Jürgen Klopi 100. mäng Liverpooli jalgpalliklubi peatreenerina lõppes raske 2:1 võiduga Crystal Palace’i üle.

Inglismaa kõrgliiga 32. voor algas Liverpooli jaoks kehvalt, sest juba 12. minutil läks kodumeeskond Palace Luka Milivojevici penaltist juhtima. Viigini jõudsid külalised teise poolaja alguses – 49. minutil tegi skoori Sadio Mane.

Sadio Mane tähistab väravat. Foto: DYLAN MARTINEZ

Võiduväravat tuli oodata aga peaaegu lõpuvileni. Alles 84. minutil viis egiptlane Mo Salah Klopi meeskonna juhtima. Salah on tänavu peetud 32 Inglismaa kõrgliiga mängust koguni 21 kohtumises värava löönud.

Nukralt lõppes tänane matš Adam Lallana jaoks, kes 65. minutil vahetusest väljakule tuli, kuid juba 69. minutil vigastatuna uuesti välja vahetati. Ragnar Klavan täna Liverpooli koosseisu ei kuulunud.

Vähemalt täna õhtuni hoiab Liverpool tabelis 66 punktiga teist kohta, kuid kolmandal real oleval Manchester Unitedil on kahe vähempeetud mängu juures 65 punkti. United kohtub kell 17 Swansea Cityga.