VIDEO | LEGEND! Zlatan lõi debüütmängus briljantse värava, Galaxy tuli rongi alt välja

Toimetas Siim Kera, 1. aprill 2018, 00:45
Zlatan tegi uskumatut.Foto: MARK RALSTON/AFP
"Kuulsin, kuidas fännid ütlesid "me tahame Zlatanit, me tahame Zlatanit," ma andsin neile Zlatani," viitas superstaar Zlatan Ibrahimovic oma uue koduklubi Los Angeles Galaxy poolehoidjatele pärast unustamatut debüüti.

Mehe esimene mäng oli üdini zlatanlik. Eelmisel nädalal USA kõrgliiga klubiga liitunud ründetuus istus uuel kodustaadionil 71. minutini pingil ning vaatas, kuidas Galaxy esimest korda mängitud Los Angelese derbimängus LAFCi vastu 0:3 kaotusseisu jäi.

Kui ta murule pääses, oli Sebastian Lletget Galaxy kasuks ühe juba tagasi löönud. 73. minutil lisas Chris Pontius teise. Seda, mis edasi sai, oskas ilmselt vaid Ibrahimovic ise ette kujutada.

77. minutil põrkas pall mehele umbes 35 meetri peal ette. Ei mingit pikka mõtlemist! Zlatan äsas ülepuusalöögiga peale ning oivaline 3:3 viigivärav oli tõsiasi.

Aga sellest jäi talle väheks. Üleminutitel realiseeris varasemalt Manchester Unitedis pallinud Ibrahimovic Ashley Cole'i hea tsenderduse ning viis Galaxy uskumatus kohtumises 4:3 võiduni. Hollywoodilik algus!

16. aprill 2018, 14:39
Zlatan ei jäta õrritamist: minu MMil mängimise tõenäosus on suur
3. aprill 2018, 16:55
POMMUUDIS: Zlatan Ibrahimovic ei saagi MMil osaleda! Miks?