Brent Lepistu (sinises).Foto: DAVID MDZINARISHVILI
2. aprill 2018, 22:16

Noor Eesti väravavaht debüteeris Norra kõrgliigas, Lepistu ja Tamm võidukad

Norra jalgpalli kõrgliigas oli täna tihe mängupäev ning väljakul käis neli eestlast.

Kristiansundi 2:1 võidumängus Lilleströmi vastu sekkus Brent Lepistu võitjate poolelt väljakule 86. minutil. Andreas Vaikla vaatas matši varumeeste hulgast, Kristiandundi keskkaitsja Nikita Baranov taastub vigastusest ja täna koosseisu ei kuulunud.

Lilleströmi eest teenis aga esimest korda Norra kõrgliigas mänguaega endine Infoneti väravavaht, 21aastane Eesti koondislane Matvei Igonen. Lepistu ja Vaikla tööandja hoiab liigatabelis kuuendat, Lilleström 14. kohta.

Joonas Tamme koduklubi Sarpsborg sai 3:0 jagu Enar Jäägeri tööandjast Valerangast. Tamm tegi kaasa täismängu ja teenis kollase kaardi, Jääger koosseisu ei kuulunud. Sarpsborg jätkab kaotuseta ja on tabelis teine, Valeranga hoiab neljandat kohta.

Taijo Teniste ja Bergeni Brann sõitsid külla Strömsgodsetile ning 90 minuti järel näitas tabloo 1:1 viiki, Teniste tegi kaasa täismängu. Brann on tabelis viies.