Reena Pärnat esindas 2012. aastal Eestit Londoni olümpiamängudel.Foto: TAIRO LUTTER
3. aprill 2018, 19:54

Eesti segapaar jõudis Türgis pjedestaalile (1)

Eesti vibusportlaste välihooaeg algas nädalavahetusel peetud võistlusega Antalyas, kus Reena Pärnat ja Märt Oona võitsid segapaaride arvestuses kolmanda koha.

Kvalifikatsiooni järel pälvis Eesti paar seitsmenda asetuse. Avaringis alistati Šveits 6:0, veerandfinaalis Venemaa ümberlasmisel 19:17. Poolfinaaliski tuli appi võtta lisanooled, ent siin tuli tunnistada Türgi paremust. Pronksimatšis alistasid Pärnat ja Oona Gruusia segapaari 5:1.

Individuaalselt teenis Oona meeste sportvibu klassis 7. koha, naiste seas pidi eelringi järel 16. asetuse teeninud Pärnat leppima 17. kohaga. Nii nais- kui ka meeskondlikus võistluses jäi Eesti laeks kaheksandikfinaal.