Gianluigi Buffon tunnustab Ronaldot vägeva tabamuse eest. Foto: JAVIER SORIANO
4. aprill 2018, 09:03

VIDEO | Cristiano Ronaldo fenomenaalne värav läks hinge isegi Juventuse fännidele (12)

Eile õhtul algasid jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaalid. Madridi Real alistas võõral väljakul 3:0 Juventuse, kuid tulemusest veelgi enam pakub kõneainet Cristiano Ronaldo värav.

Käimas oli kohtumise 64. minuti, mil Real paremalt äärelt oma rünnakut üles ehitas. Selle lõpetuseks tsenderdas palli kasti Daniel Carvajal. Ühtäkki kerkis taeva poole Ronaldo, kes ülivõimsa kaarlöögiga palli Gianluigi Buffoni seljataha saatis.

Inglismaa kommentaatorid tituleerisid värava Meistrite liiga ajaloo kaunimaks. Vaata ja veendu ise:

Ronaldo vägev tabamus ei jätnud külmaks isegi Juventuse fänne, kes portugallase väravat siira aplausiga tunnustasid. Vutitäht ise ei jäänud samuti võlgu ning tänas publikut.

Ronaldo kaarlöögist sündinud värav oli antud kohtumises nii talle kui ka meeskonnale teiseks. Viimase tabamuse puhul andis ründaja resultatiivse söödu, kust sai jala valgeks Marcelo.