Pep Guardiola. Foto: LEE SMITH
7. aprill 2018, 22:35

NII SEE JUHTUS | Sport 7.04: Bayern napsas tiitli endale, City pidustused pandi ootele (2)

Imelist laupäeva ka sporditoimetuse poolt! Lisaks Korsika rallile on tänaste peateemade hulgas ka jalgpall, sest Euroopas peetakse palju põnevaid matše. Kui Manchester City ei suutnud Inglismaa meistritiitlit veel täna kindlustada, siis Müncheni Bayernil Saksamaal sellist probleemi polnud. Lisaks pääses pärast 96 päeva pikkust pausi algkooseisus väljakule ka Ragnar Klavan, kes aitas Liverpoolil hoida Evertoni vastu taga nulli.
22:02

21:29

City mängijate tiitlipidu pandi veel ootele, sest United võitiski kohtumise 3:2.

20:56
UNITED!

Chris Smalling viib 69. minutil Unitedi 3:2 juhtima!

20:51

Paul Pogba maagia on Unitedi mängu tagasi toonud ning pärast prantslase 53. ning 55. minuti tabamusi on seis 2:2.

20:27

20:21
TÕSTMINE

20:10
19:56

Manchester City asus Unitedi vastu 25. minutil juhtima. Nurgalöögist tulnud palli virutab jõuga De Gea selja taha Kompany!

19:16
SUUSATAMINE

18:50
TÕSTMINE

17:53

Koduses vutiliigas lasi FC Flora käest võimaluse tõusta tabeliliidriks, viigistades täna koduväljakult Narva Transiga 0:0.

17:51

17:33

16:22

16:20

Ja lõpuvile on kõlanud. 0:0!

16:17

Goodison Parkil on skoor endiselt muutumatu.

16:00

Kummaline matš. Mõlemad meeskonnad mängivad kehvalt. Liverpool proovib vahetusega midagi muuta:

15:17

Üsna sündmustevaena avapoolaeg on läbi.

14:46

Liverpooli fännide poolt palavalt armastatud Ingsi jaoks on suur päev!

14:42

Formatsioonid ka. Klavan on tagasi vasakkaitses, kus ta tegutses omal ajal Hollandi kõrgliigas mängides: