Chris Smalling ja Paul Pogba võiduväravat tähistamas. Foto: Twitter @Football__Tweet
7. aprill 2018, 21:56

VIDEO | United tuli City vastu trammi alt välja ning nurjas linnarivaali tiitlipidustused

Manchester Unitedi fännid said vähemalt täna linnarivaalide üle naerda, sest suurte (tiitlitähistamis)lootustega mängule tulnud City pallurid ning poolehoidjad pidid 2:0 eduseisust mõru pilli alla neelama ning lõpuks külaliste 3:2 paremust tunnistama. Tiitlikursil purjetav City asus kohtumist juhtima 25. minutil, kui nurgalöögist tulnud palli virutas peaga väravasse Vincent Kompany. Viis minutit hiljem kasvatas nende eduseisu kaheväravaliseks Ilkay Gündogan. Ometi ei murdnud need kaks tabamust Unitedit. Pärast poolajapausi suutsid Jose Mourinho hoolealused, eesotsas Paul Pogbaga, mängu pea peale pöörata. Esmalt vähendas 25aastane prantslane Unitedi kaotusseisu minimaalseks, enne kui 55. minutil viigi tabloole seadis. Punaste Kuradite, nii Unitedit kutsutakse, võiduvärava lõi 69. minutil Chris Smalling. Kaotusest hoolimata on City edumaa lähima jälitaja ehk Unitedi 13 punkti. Mõlemal meeskonnal on tänavu jäänud pidada veel kuus kohtumist. Tei