Jack Wilshere ja Sean Kolasinac Jack Stephensiga asju klaarimas. Foto: DAVID KLEIN / REUTERS / SCANPIX
8. aprill 2018, 18:40

VIDEO | Arsenali ja Southamptoni viieväravaline lahing lõppes mõttetute punastega

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas said vutisõbrad täna oma lemmikspordiala nautida täie raha eest, sest Arsenali ning Southamptoni kohtumises paugutati viis väravat ning käiku lasti ka rusikad. Shane Longi tabamusest juhtima asunud Southampton läks riietusruumi ikkagi 1:2 kaotusseisus, sest avapoolajal sahistasid Arsenali eest väravavõrku Pierre Aubameyang ning Danny Welbeck. 73. minutil seadis Charlie Austin jalule küll viigiseisu, kuid kohtumise lõppsõna jäi ikkagi Arsene Wengeri hoolealustele ning 81. minutil päästis neile kolm võidupunkti Welbeck. Küll jäi mängu varjutama päris lõpu eel toimunud ebameeldiv vahejuhtum. Omavahel otsustasid pukslema hakata kaks Jacki (Wilshere ja Stephens) ning sedapuhku keesid närvid üle Southamptoni mehel Stephensil, kes ka väljakult minema saadeti. Võlgu ei jäänud ka Arsenal, kuid Wilshere'i asemel sai paar minutit varem dušši alla hoopis Mohamed Elneny, kes kärsitult palli vastastelt kätte soovis saada ning seetõttu ebas