LaMelo BallFoto: Martin Ahven
9. aprill 2018, 15:48

VIDEO | Haibi lõpp? LaMelo Ball tegi oma Leedu-karjääri kehvima mängu

Los Angeles Lakersi korvpallur Lonzo Ball on küll kõva mängumees, kuid LaMelo ja LiAngelo karjäär Leedus ei küündi vanema venna omale ligilähedalegi. LaMelo sai nädalavahetusel hakkama Prienai-perioodi kehvima partiiga.

Ta tabas Vytautase 71:104 kaotatud kohtumises Vilniuse Lietuvos rytasega 23 minuti jooksul 15 viskest kõigest 2, sealhulgas 9 kaugviskest 1 - ning enamik mööda läinud visetest ei vaadanud korvi poolegi. Kokku 7 punkti, 4 lauapalli ja 4 korvisöötu. Esitus oli nii "väljapaistev", et sellest tegi eraldi kokkuvõtte ka Leedu korvpalliliiga YouTube'i kanal.

LaMelo kahepunktivisete protsent hooaja kokkuvõttes on 29 ja kolmestel 25. Vytautas asub liigas 5 võidu ja 24 kaotusega kindlalt viimasel kohal.