Renee Teppan löögil. Foto: cev.lu
12. aprill 2018, 16:01

KAHJU! Renee Teppan jäi Trentinoga Meistrite liiga finaalturniiri ukse taha

Renee Teppan ja Trentino Diatec kaotasid kolmapäeva hilisõhtul kodusaalis Meistrite liiga korduskohtumise teise Itaalia klubi Civitanova Lube vastu ja poolfinaali ei pääsenud, sest ka avamängus oli peale jäänud Civitanova.

Et finaalturniirile jõuda, pidanuks Trentino kordusmängu võitma 3:0 või 3:1 (avamängu võitis Civitanova 3:1) ning seejärel ka kuldse geimi, vastastele piisas kahest geimivõidust, teatab volley.ee.

Eilse mängu kaks esimest geimi kuulusid aga Civiatnovale, mis ühtlasi kindlustas neile edasipääsu. Kogu kohtumise võitis Civitanova 3:2 (25:19, 25:21, 20:25, 25:27, 17:15). Teppan alustas algkoosseisus, ent vahetati pärast teist geimi pingile. Tema arvele jäi 4 punkti.

Final Fouri pileti on kindlustanud korraldajana Kaasan. Koha nelja seas tagasid ka Poola klubi Kedzierzyn-Kozle Zaksa, kes alistas kahel korral VfB Friedrichshafeni Saksamaalt ning Itaalia klubi Perugia, kes oli üle Novosibirski Lokomotiivist.

Finaalturniir toimub Kaasanis 12.-13. mail.