Tartu - PärnuFoto: Aldo Luud
12. aprill 2018, 21:20

Bigbank Tartu asus Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat Pärnu VK vastu juhtima mängudega 2:0, kui täna saadi kodusaalis kirja 3:0 (25:21, 25:22, 25:23) võit. Nii lahutab Tartu meeskonda finaalist vaid üks võit, Pärnul on aga selg vastu seina.

0:2 kaotusseisus olles muutus Pärnu mäng kindlamaks ja kolmandat geimi kontrolliti kuni otsustavate momentideni. Seisult 20:20 haaras aga ohjad Bigbank ning Mart Naabri kõrge rünnak lõpetas geimi ja mängu ikka kodumeeskonna kasuks, vahendab volley.ee.

Tartu resultatiivseimana kogus Stefan Kaibald 13 punkti (+8), Brook Alois Sedore panustas 11 punkti (+4), 10 silma jäi nii Curtis Stocktoni kui Mart Naabri arvele. Võitjameeskonna vastuvõtuprotsent oli 61,8, rünnak 52,9%. Blokist teeniti 8, servipunkte 7 (vigu tehti pallingul 11).

Pärnu poolel tõi Robert Juchnevic 16 punkti (+7), Märt Tammearu ja Toms Švans lisasid kumbki 10 punkti. Vastuvõtuprotsendiks kujunes 63,5, rünnakuid realiseeriti 47,5-protsendiliselt. Blokipunkte teeniti 6, pallingul löödi 2 ässa (vigu tehti 12). Pärnu meeskond peab jätkuvalt hakkama saama hakkama ilma ühe liidri Taavet Leppikuta, keda vaevab põlvevalu.

Seeria kolmas kohtumine toimub 15. aprillil kell 16.30 Pärnus.

Teises paaris on Saaremaa VK samuti 2:0 eduseisus tiitlikaitsja Selver Tallinna vastu. Selle paari kolmas mäng peetakse 14. aprillil.